Merhaba Anime Severler; Geçmişten bu güne 'Robotik' düşleriyle bize kucak açan 'Mazinger Z' 'Yıl olmuş 2018' yıkılmadım ayaktayım dercesine, biz Anime Severleri yalnız bırakmadığını bir kez daha kanıtladı... Muazzam kurgusuyla karşımızdaaaaaaa 'Mazinger Z Movie: Infinity'.


Bence; 'Mazinger Z Movie: Infinity' ilk dakikasından, son dakikasına kadar heyecanla takip ettiğim, nadir yapıların arasında yerini aldı... Bol aksiyonlu olduğu kadar, kurgusuyla 'Vay be' dedirten heyecanımı tavan yapan muhteşemmm 'Mazingerrrr'.


NOT; Müziklerine aşık olacağınızdan hiç şüphem yok... İlk 5 dakikada zaten gerek görsel, gerek kurgu ve müzik olarak doyumsuz bir seyir tadı vereceğini göstermektedir.


Konu Özeti; On yıl önce, çaresiz bilim adamı Doktor Hell, yeraltı imparatorluğu olarak bilinen kötü huylu takipçilerini, tüm insanlığı yok etmek için bir mücadeleye sürükledi. Bu kuvvetlere karşı, genç kahraman Kouji Kabuto'nun, efsanevi süper robot "Mazinger Z" ye pilotluk yaptığı savaştı. Kouji'nin zaferi, Doktor Hell'in kötü planını durdurdu ve Dünya'ya barış getirdi.


Şimdi Kouji pilot koltuğunu geride bıraktı ve babasının ve büyük babasının ayak izlerini takip ederek kendi başına bir bilim adamı oldu. Ancak Fuji Dağının derinliklerinde beklenmedik bir karşılaşma, insanlık için daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir tehdidi tetikler ve Kouji'nin kaderini sonsuza kadar değiştirir. İnsanlığın kaderi ellerinde bulunan Kouji ve Mazinger Z, iyilik ve kötülük arasında bir seçim ile karşı karşıyadır.

👇Animeye Ait Tüm İsimler👉

• Gekijouban Mazinger Z: Infinity

• Mazinger Z: Infinity

🌎 Dil 💫

• Japonca - İngilizce

• İngilizce

👇"Mazinger Z: Infinity (Movie) (2018)" Ait Veri Dataları👇

Animelerin Veri Datası

📌Bölüm İsim

1. Mazinger Z: Infinity (Movie)

📅Tarih / Saat

25.08.2018 /  17:59

🤛🏽🤛🏽Anlaşmalı Online İzleme Platformlarımız.

👇"Mazinger Z: Infinity (Movie) (2018) " Ait Müzikler👇

📍Not: Ücretsiz "Spotify" Girişi Yaparak Ücretsiz Dinleme Yapabilirsiniz.📍